İnsan Kaynakları / KF Mimarlık Konut İnşaat

Sektöründeki yarım asırlık tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile KF Mimarlık Konut İnşaat , ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

Kf Mimarlık ve Konut İnşaatın 'da çalışmak bir fırsattır..

KF Mimarlık Konut İnşaat , İnşaat Mühendisliği'nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. KF Mimarlık Konut İnşaat 'da kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

KF Mimarlık Konut İnşaat İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

Aidiyet

Başarma Arzusu

Ekip Çalışması ve İşbirliği

Gelişime ve Değişime Açıklık

Kalite Odaklılık

Özgüven

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden Sahi İnşaat Ailesi'ne katılmak için; Web sayfamızdan başvuru yapabilir, insankaynaklari@kfinsaat.com adresine mail gönderebilirsiniz.

MARKALARIMIZ

Hakkımızda   

İnşaat projelerinde uzmanlaşmış Yükleniciye hoş geldiniz. Dürüstlük ve profesyonellik sayesinde, kalıcı değer ve ilişki yaratmaktayız.

İletişim   

Atatürk Mah. Alemdağ Cad.
Hilal Sk. 15/4 Ümraniye / İST

info@kfinsaat.com
insankaynaklari@kfinsaat.com

Mobile: +90 216 329 78 24
Mobile: +90 532 202 64 39

İletişim Formu   

KF Mimarlık Konut İnşaat